Oferta przewozów taksówkowych w Krakowie i okolicach


bok taksówkiZapraszamy do skorzystania z oferty przewozów taksówkowych dla klientów indywidualnych i firmowych. Staramy się, by spełniały one wymagania wszystkich naszych klientów, dlatego zapraszamy do nas turystów, mieszkańców Krakowa oraz klientów firmowych, z którymi współpracujemy na podstawie zawartych umów.

Zamawianie taksówki w korporacji Dwójki Radio Taxi jest bardzo proste. Skorzystanie z naszej oferty jest dostosowane do potrzeb każdego użytkownika. Mamy kilka numerów telefonu, pod którymi oczekują kompetentni dyspozytorzy. Kierują oni taksówki w wyznaczone miejsca. Wystarczy połączenie telefoniczne, aby już po chwili podążać w wybranym kierunku. Młodsze pokolenie chętnie korzysta z aplikacji mobilnej, która ma sporo przydatnych funkcji. W naszej korporacji możesz złożyć zamówienie dużo wcześniej, nawet kilka tygodni przed planowanym kursem, jest to gwarancja, że wybrane auto będzie oczekiwać na Ciebie dokładnie w tym czasie, kiedy będzie potrzebne. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.


Dla firm

Separator

Masz firmę i chcesz, by Twoi pracownicy w ramach obowiązków służbowych, sprawnie poruszali się po mieście? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę skomponowaną według Twoich potrzeb. Z klientami firmowymi rozliczamy się raz w miesiącu, na podstawie faktury vat.


Dla mieszkańców

Separator

Mieszkańcy Krakowa często korzystają z naszych usług. Jeśli jesteś jedną z tych osób, zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji, dzięki której będziesz sprawnie monitorować zamówione kursy i ich historię przy pomocy smartphone’a.


Dla turystów

Separator

Nasze miasto przyciąga turystów z całego świata. Odwiedzają je ludzi spragnieni poznania bogatej historii Krakowa, a co za tym idzie kultury polskiej i europejskiej sprzed wieków. Nasza korporacja dowozi turystów we wszystkie miejsca, które w Krakowie trzeba zobaczyć.


Dla kierowców

Separator

Chcesz zarabiać, prowadząc auto po ulicach jednego z najpiękniejszych miast w kraju? Zapraszamy do współpracy osoby, które dobrze radzą sobie za kółkiem i szukają stabilnego zajęcia. Zgłoś się do nas!